دسته بندی
اخبار گلستان
مطالب پر بازدید
asdsadsad

درباره ما

شاید در سالهایی نه چندان دور، استفاده کردن یا استفاده نکردن از ابزارهای دیجیتال و ورود یا عدم ورود به دنیای فن آوری، یک انتخاب بود. در حدی که سازمان بهداشت جهانی، آن را در فهرست مهارت های ده گانه زندگی نیاورده است.
اما امروز زندگی دیجیتالی بخشی از زندگی همه‌ی ماست و حتی اگر بپذیریم که می‌توانیم سهم تکنولوژی دیجیتال را در زندگی خود کم یا زیاد کنیم، اما حذف کردن تکنولوژی از زندگی تقریباً امکان پذیر نیست زیرا زمان برای انسانها ارزشمند شده و انسانها تمایل بیشتری دارند که بتوانند در کم ترین میزان وقت و انرژی به خواسته های خود برسند.
تنوع بسیار بالای کالا ها و خدمات و همچنین تمایل مشتریان به مقایسه کالا های مورد نیاز خود باعث شده است فروشگاههای اینترنتی روز به روز گسترش پیدا کنند و مشتریان هم به راحتی کالا های مورد نیاز خود را جستجو و ارزیابی نمایند.
فروشگاه اینترنتی زینت مارکت  در سال 98 با هدف توسعه محصولات صنایع دستی  و خدمت رسانی به مشتریان در صنایع دستی خود را آغاز نموده است و توانسته به اهداف مهم خود که ارائه خدمات مطلوب به مشتریانش است دست پیدا کند. زینت مارکت تمام تلاش خود را برای ایجاد بستری مناسب از کالا ها و خدمات صنایع دستی و همچنین حمایت از محصولات با کیفیت ایرانی، برای مشتریان خود دارد و ماموریت دارد که به مشتریان خود تا آخرین لحظه خدمت رسانی نماید.
فروشگاه اینترنتی  زینت مارکت محصولات و خدمات خود را از طریق وب سایت www.zinatmarket.com به مشتریان خود ارائه می نماید.